Adipex® Retard Swiss RAPID 75mg 90kaps

Swiss Quality

Adi-pex retard RAPID caps 75mg Swiss je produkt najvyššej kvality od švajčiarskej farmaceutickej spoločnosti Swiss Healthcare Pharmaceuticals Ltd.

Jedna kapsula obsahuje 75 mg účinnej látky Phentermine Resinatum.

89,90 €

Adipex® retard caps - Základné informácie 

Účinná látka: Phentermine resinatum (Adipex retard) 75mg

Výrobca: Swiss Healthcare Pharmaceutical Ltd.

Obsah balenia: 90 kapsúl

Odporúčané dávkovanie: jedna kapsula denne - ráno, zapiť dostatočným množstvom vody 


Čo je Adipex® retard capsa prečo sa používa?

Ide o liek na chudnutie. Vďaka účinnej látke Phentermine resinatum (Adipex retard), ktorá sa uvoľňuje pozvoľne, je proces chudnutia - spaľovanie tuku zaistený počas celého dňa. Spĺňa všetky náročné kritériá certifikácie. Na dosiahnutie efektu chudnutia - spaľovanie tukov, nie je potrebná žiadna diéta či zvýšená športová aktivita. Pokiaľ ale užívanie produktu Adipex retard doplníte vhodnou diétou prípadne zvýšenou športovou aktivitou, podporíte tým účinok spaľovania tukov a tým pádom bude výsledok Vášho chudnutia ešte výraznejší. Schudnete ešte viac kíl!


Ako správne dávkovať Adipex® retard caps? 

Užite jednu kapsulu ráno lačno a zapite dostatočným mnozstvom vody. Odporúča sa užívať maximálne 1-2 kapsule denne. ( začnite dávkou 1 kapsula a po týždni užívania, pokiaľ sa vám zdá účinok slabý a nepociťujete žiadne vedľajšie účinky, môžete dennú dávku zvýšiť na maximálne 2 kapsule denne.) Zvýšenie dávky sa odporúča konzultovať so svojím lekárom. 


Ako dlho môžem užívať Adipex® retard caps

Liečba trvá 4-6 týždňov a nemala by prekročiť 3 mesiace. Po skončení procedúry sa odporúča prestávka v užívaní pripravku s obsahom účinnej látky Phentermine (Adipex) minimálne 1 - 3 mesiace. V opačnom prípade môže dôjsť k zníženiu chudnúceho účinku (telo sa stane rezistentné na účinnú látku)!


Možné nežiadúce účinky Adipex® retard caps

Tak ako všetky lieky, môže mať aj Adipex retard caps nežiadúce účinky. Liek sa zvyčajne dobre znáša, ale môžu sa objaviť závraty, bolesti hlavy, nespavosť, nervozita, sucho v ústach, poruchy chuti, zvracanie, zápcha alebo hnačka. Ďalej sa môžu objaviť bolesti na hrudníku, poruchy sexuálnych funkcií, poruchy močenia a ojedinele kožné vyrážky. Pri užívaní dlhšom ako 3 mesiace je možný vznik srdcových ochorení a liekovej závislosti. Adipex retard caps obsahuje sójový olej. Ak ste alergický na arašidy alebo sóju, neužívajte tento liek. Pri prípadnom výskyte nežiadúcich účinkov, alebo iných nezvyčajných reakcií sa o ďalšom užívaní lieku poraďte s lekárom.

V žiadnom prípade nemôžu Adipex retard caps užívať tehotné a dojčiace ženy. Adipex sa nesmie užívať súčasne s inými liekmi, ktoré potláčajú chuť k jedlu.


Kde môžem kúpiť produkt Adipex® retard caps 

Produkt kúpite u nás na stránke za výhodnú cenu, jednoducho z pohodlia domova.

Skladom máme dostatočné množstvo a po vytvorení objednávky sú zásielky odoslané maximálne do 24 hodín. Doručujeme do celej republiky a EÚ!


Produkt je súčasťou rady SWISS produktov na chudnutie, ktoré nájdete v našej ponuke:

Sibutramine 20 RAPID caps® Swiss 50kaps

Reductil 15 Swiss RAPID caps® 50kaps


Navrhované články

Adipex-75 - Čo je Adipex-75, prečo vznikol a aké sú rizika jeho užívania ? Dočítate sa u nás

Fentermín - Ako sa Phentermine vužíva, jeho mechaniznus účinku a informácie bezpečnosti ? Dočítate sa u nás


Zdroje z ktorých sme čerpali informácie


Produkty s obsahom rovnakej účinnej látky Adipex (Fentermín)


Komentáre

comments powered by Disqus