Sibutramine® 20mg 15kaps G pharm

Akciová cena

Vynikajúce chudnúce účinky produktu Sibutramine ® 20mg 15kaps G pharm garantuje použitá účinná látka. Sibutramín je rokmi overená látka a o jej chudnúcom účinku nie je pochýb. Vyskúšajte toto malé balenie a uvidíte skvelé účinky.

Zvolte si variantu:

Cena od 18,00 € 25,00 €

Čo je Sibutramín a prečo sa používa?

Sibutramín, liečivá látka patrí do skupiny liekov na liečbu obezity, ktoré zvyšujú pocit nasýtenosti a súčasne zvyšujú energetický výdaj organizmu. Tým pomáhajú spolu s diétou a cvičením, znížiť telesnú hmotnosť pacienta. Prípravok Sibutramín je určený na liečbu obezity. Mal by sa užívať v spojení so stravou so zníženým obsahom energie a zvýšenou pohybovou aktivitou, ako súčasť komplexného programu znižovania telesnej hmotnosti, pokiaľ samotné režimové opatrenia (tj. Úprava stravy a telesnej aktivity) bola nedostatočne účinná.  

Ako dávkovať Sibutramín:

Užívajte jednu kapsulu Sibutramínu 20mg denne po raňajkách. Liek zapite dostatočným množstvom vody. Neprekračujte doporučenú dennú dávku! 

Dĺžka liečby Sibutramínom:

Užíva sa jeden krát denne od 10 - 20mg (maximálne 30mg denne) po dobu 4 týždňov.

Možné nežiadúce účinky:

Nežiadúce účinky sa vyskytujú prevažne na začiatku liečby v priebehu prvých 4 týždňov. Ich frekvencia sa časom zmierňuje. Spravidla nie sú vážne, nevedú k prerušeniu liečby a sú prechodné. Medzi nežiaduce účinky patria zvýšenie krvného tlaku, búšenie srdca, sucho v ústach, zápcha a bolesti hlavy.

V žiadnom prípade nemôžu užívať tehotné a dojčiace ženy. Nesmie sa užívať súčasne s inými liekmi, ktoré potláčajú chuť k jedlu.


Komentáre

comments powered by Disqus