Adi-pex® Retard Generic Pharmacy 75mg 100kaps

Fentermín

Produkt Adi-pex ® retard 75mg Generic Pharmacy patrí celosvetovo k najlepšie predávaným produktom na chudnutie. Túto skutočnosť garantuje množstvo spokojných užívateľov, ktorí vďaka tomuto prípravku úspešne schudli. Objednajte si ho ešte dnes a začnite chudnúť. 

99,90 €

Adi-pex® Retard Generic Pharmacy 75mg - Základné informácie

Účinná látka: Phentermine resinatum (Adipex retard) 75mg

Výrobca: Generic Pharmacy

Obsah balenia: 100 kapsúl

Odporúčané dávkovanie: jedna kapsula denne - ráno, zapiť dostatočným množstvom vody

Čo znamená Genericum ? Pojem genericum (alebo generiká) v medicínskej praxi znamená, že sa jedná o ekvivalentný produkt originálnych liekov, ktorý je dostupný na trhu až po skončení patentovej ochrany pôvodného lieku. Pri ich výrobe sa najčastejšie používa princíp podobnosti s originálnym liekom.

Princíp je založený na troch predpokladoch: Kvalitatívna a kvantitatívna zhoda v účinnej substancii | Rovnaká lieková forma a bioekvivalencia | Kvalita bezpečnosť a účinnosť generického ekvivalentu je rovnaká ako pri originálnom lieku |

Viac informácií nájdete tu: Generický liek


Čo je Adi-pex® Retard Generic Pharmacy a načo sa používa ? 

Ide o liek na chudnutie. Vďaka účinnej látke Phentermine resinatum (Adipex retard), ktorá sa uvoľňuje pozvoľne, je proces chudnutia - spaľovanie tuku zaistený počas celého dňa. Spĺňa všetky náročné kritériá certifikácie. Na dosiahnutie efektu chudnutia - spaľovanie tukov, nie je potrebná žiadna diéta či zvýšená športová aktivita. Pokiaľ ale užívanie produktu Adi-pex Retard doplníte vhodnou diétou prípadne zvýšenou športovou aktivitou, podporíte tým účinok spaľovania tukov a tým pádom bude výsledok Vášho chudnutia ešte výraznejší. Schudnete ešte viac kíl!


Ako správne dávkovať  Adi-pex® Retard Generic Pharmacy ? 

Užite jednu kapsulu ráno lačno a zapite dostatočným mnozstvom vody. Odporúča sa užívať maximálne 1-2 kapsule denne. ( začnite dávkou 1 kapsula a po týždni užívania, pokiaľ sa vám zdá účinok slabý a nepociťujete žiadne vedľajšie účinky, môžete dennú dávku zvýšiť na maximálne 2 kapsule denne.) Zvýšenie dávky sa odporúča konzultovať so svojím lekárom.


Ako dlho môžem užívať Adi-pex® Retard Generic Pharmacy ?

Liečba trvá 4-6 týždňov a nemala by prekročiť 3 mesiace. Po skončení procedúry sa odporúča prestávka v užívaní pripravku s obsahom účinnej látky Phentermine (Adipex) minimálne 1 - 3 mesiace. V opačnom prípade môže dôjsť k zníženiu chudnúceho účinku (telo sa stane rezistentné na účinnú látku)!


Možné nežiadúce účinky Adi-pex® Retard Generic Pharmacy ?

Tak ako všetky lieky, môže mať aj Adi-pex Retard Generic Pharmacy nežiadúce účinky. Liek sa zvyčajne dobre znáša, ale môžu sa objaviť závraty, bolesti hlavy, nespavosť, nervozita, sucho v ústach, poruchy chuti, zvracanie, zápcha alebo hnačka. Ďalej sa môžu objaviť bolesti na hrudníku, poruchy sexuálnych funkcií, poruchy močenia a ojedinele kožné vyrážky. Pri užívaní dlhšom ako 3 mesiace je možný vznik srdcových ochorení a liekovej závislosti. Adi-pex Retard Generic Pharmacy obsahuje sójový olej. Ak ste alergický na arašidy alebo sóju, neužívajte tento liek. Pri prípadnom výskyte nežiadúcich účinkov, alebo iných nezvyčajných reakcií sa o ďalšom užívaní lieku poraďte s lekárom.

V žiadnom prípade nemôžu Adi-pex Retard Generic Pharmacy užívať tehotné a dojčiace ženy. Adi-pex sa nesmie užívať súčasne s inými liekmi, ktoré potláčajú chuť k jedlu.


Kde môžem kúpiť produkt Adi-pex® Retard Generic Pharmacy

Produkt kúpite u nás na stránke za výhodnú cenu, jednoducho z pohodlia domova.

Skladom máme dostatočné množstvo a po vytvorení objednávky sú zásielky odoslané maximálne do 24 hodín. Doručujeme do celej republiky a EÚ!


Navrhované články

Adipex-75 - Čo je Adipex-75, prečo vznikol a aké sú rizika jeho užívania ? Dočítate sa u nás

Fentermín - Ako sa Phentermine vužíva, jeho mechaniznus účinku a informácie bezpečnosti ? Dočítate sa u nás


Zdroje z ktorých sme čerpali informácie


Produkty s obsahom rovnakej účinnej látky Adipex (Fentermín)


Komentáre

comments powered by Disqus