Phentermine™ HCL 37.5mg 60kaps USA

MADE IN USA

Produkt bol špeciálne vyvinutý pre americký trh určený priamo na boj s nadváhou. Phentermine USA funguje na báze zlatých vajíčok. Je to populárny prípravok na liečbu nadváhy, ktorý znižuje pocit hladu. Jeden z najpredávanejších produktov na chudnutie na americkom trhu, teraz dostupný u nás v eshope. Vyskúšajte aké je to mať štíhlu líniu rýchlo a jednoducho.

Vyberte si variant:

Cena od 79,00 €

Phentermine™ HCL 37.5mg USA - Základné informácie

Účinná látka: Phentermine resinatum (Adipex retard) 75mg

Výrobca: Global Alliance Corp.

Obsah balenia: 60 kapsúl

Odporúčané dávkovanie: jedna kapsula denne - ráno, zapiť dostatočným množstvom vody 


Čo je Phentermine™ HCL 37.5mg USA a načo sa používa?

Phentermine je liek (anorektikum), ktorý tlmí nadmernú chuť k jedlu. Potláča pocit hladu a tým uľahčuje dodržiavanie diétnych obmedzení a úbytok telesnej hmotnosti. Liečívá látka phentermine je viazaná vo forme polystyrolsulofnátu, z ktorého se postupne v tele uvolňuje. Pomalé uvolňovanie liečivej látky má za následok neprerušovaný anorektický účinok pretrvávajúci nejmenej 8 hodín. Phentermine je určený k podpornej liečbe pri diéte u pacientov s obezitou a body mass indexom (BMI) 30 a vyšším, u ktorých samotná redukčná diéta nestačí ku zníženiu telesnej hmotnosti. 


Ako správne dávkovať Phentermine™ HCL 37.5mg USA:

Užíva sa 1 tabletka denne pred raňajkami alebo 2 hodiny po raňajkách po dobu 4-8 týždnov (maximálne 3 mesiace) . Tabletky sa užívajú celé a je potrebné ich zapiť dostatočným množstvom tekutiny. Liek sa neužíva večer, protože liéčivá látka môže zpôsobiť nervozitu a nespavosť. Neužívajte Fentermín častejšie, alebo vo vyšších dávkach ako je predpísané, pretože to môže viesť k závislosti.


Ako dlho trvá liečba s Phentermine™ HCL 37.5mg USA:

Liečba zvyčajne trvá 4-6 týždňov a nemala by prekročiť 3 mesiace. Pokiaľ je plánovaná ďalšia liečba, je možné ju zopakovať až po prestávke.


Možné nežiadúce účinky Phentermine™ HCL 37.5mg USA:

Podobne ako všetky lieky, môže mať aj Phentermine nežiadúce účinky. Prípravok je obvykle dobre znášaný, ale môžu sa objaviť závrate, bolesti hlavy, nespavosť, nervozita, podráždenosť, sucho v ústach, zvracenie, zápcha alebo hnačka.

V žiadnom prípade nemôžu užívať tehotné a dojčiace ženy. Nesmie sa užívať súčasne s inými liekmi, ktoré potláčajú chuť k jedlu.


Kde môžem kúpiť produkt Phentermine™ HCL 37.5mg USA

Produkt kúpite u nás na stránke za výhodnú cenu, jednoducho z pohodlia domova.

Skladom máme dostatočné množstvo a po vytvorení objednávky sú zásielky odoslané maximálne do 24 hodín. Doručujeme do celej republiky a EÚ!


Produkt je súčasťou rady USA produktov na chudnutie, ktoré nájdete v našej ponuke:

Meridia™ HCL Sibutramine 20mg 60 kaps USA

Adipex-75™ Genericum 75mg 60kaps USA


Navrhované články

Adipex-75 - Čo je Adipex-75, prečo vznikol a aké sú rizika jeho užívania ? Dočítate sa u nás

Fentermín - Ako sa Phentermine vužíva, jeho mechaniznus účinku a informácie bezpečnosti ? Dočítate sa u nás


Zdroje z ktorých sme čerpali informácie


Produkty s obsahom rovnakej účinnej látky Adipex (Fentermín)


Komentáre

comments powered by Disqus