Adipex-75® 75mg 30kaps Vertaxpharma

Najpredávanejšie

Tabletky Adipex-75 ® 75mg 30tab Vertaxpharma sú celosvetovo jedny z najlepšie predávaných tabletiek na chudnutie. Jedna kapsula obsahuje 75 mg Phenterminum resinatum (Adipex), čo zaručuje maximálny chudnúci účinok s riadením uvoľňovaním účinnej látky počas celého dňa. 

Vyberte si variant:

Cena od 60,00 €

Adipex-75 ® Vertaxpharma - Základné informácie

Účinná látka: Phentermine resinatum (Adipex retard) 75mg

Výrobca: Vertaxpharma

Obsah balenia: 30 kapsúl

Odporúčané dávkovanie: jedna kapsula denne - ráno, zapiť dostatočným množstvom vody 


Čo je Adipex-75 ® Vertaxpharma a prečo sa používa?

Adipex-75  je liek (takzvané anorektikum) ktorý tlmí nadmernú chuť do jedla. Potláča pocit hladu a tým uľahčuje dodržiavanie diétnych obmedzení a podporuje stratu telesnej hmotnosti. Liečivá látka Phenterminum resinatum sa v tele počas doby pôsobenia uvoľnuje postupne. Pomale uvolňovanie liečivej látky má za následok neprerušovaný anorektický účinok trvajúcí nejmenej 8 hodín. Adipex-75 je určený k podpornej liečbe pri diéte u pacientov s obezitou, u ktorých samotná chudnúca diéta nestačí k zníženiu telesnej hmotnosti.


Ako správne dávkovať Adipex-75® Vertaxpharma:

Obvykle sa užíva 1 kapsula denne pri raňajkách. Prípravok sa neužíva večer, pretože liečivá látka môže spôsobiť nervozitu a nespavosť. 


Ako dlho môžem užívať Adipex-75® Vertaxpharma:

Liečba trvá 4-6 týždňov a nemala by prekročiť 3 mesiace. Pokiaľ je plánovaná ďalšia liečba, je možné ju zopakovať až po prestávke, ktorá je rovnako dlhá, ako bola predchádzajúca doba liečby. Súčasne s užívaním Adipex-75 je potrebné dodržiavať diétny režim a zvýšiť telesnú aktivitu. Zníženie telesnej hmotnosti je väčšie, ak dávate prednosť potravinám s nízkou energetickou hodnotou a obmedzíte potraviny obsahujúce tuky a sacharidy. Po ukončení liečby by sa mala nízkokalorická diéta dodržiavať ešte 6 týždňov.


Možné nežiadúce účinky Adipex-75® Vertaxpharma:

Tak ako všetky lieky, môže mať aj Adipex-75 nežiadúce účinky. Liek sa zvyčajne dobre znáša, ale môžu sa objaviť závraty, bolesti hlavy, nespavosť, nervozita, sucho v ústach, poruchy chuti, zvracanie, zápcha alebo hnačka. Ďalej sa môžu objaviť bolesti na hrudníku, poruchy sexuálnych funkcií, poruchy močenia a ojedinele kožné vyrážky. Pri užívaní dlhšom ako 3 mesiace je možný vznik srdcových ochorení a liekovej závislosti. Adipex-75 obsahuje sójový olej. Ak ste alergický na arašidy alebo sóju, neužívajte tento liek. Pri prípadnom výskyte nežiadúcich účinkov, alebo iných nezvyčajných reakcií sa o ďalšom užívaní lieku poraďte s lekárom.

V žiadnom prípade nemôžu Adipex-75® Vertaxpharma užívať tehotné a dojčiace ženy. Adipex-75 sa nesmie užívať súčasne s inými liekmi, ktoré potláčajú chuť k jedlu.


Kde môžem kúpiť produkt Adipex-75 ® Vertaxpharma

Produkt kúpite u nás na stránke za výhodnú cenu, jednoducho z pohodlia domova.

Skladom máme dostatočné množstvo a po vytvorení objednávky sú zásielky odoslané maximálne do 24 hodín. Doručujeme do celej republiky a EÚ!


Produkt je súčasťou rady Vertaxpharma produktov na chudnutie, ktoré nájdete v našej ponuke:

Meridia® 15mg 30kaps Vertaxpharma


Navrhované články

Adipex-75 - Čo je Adipex-75, prečo vznikol a aké sú rizika jeho užívania ? Dočítate sa u nás

Fentermín - Ako sa Phentermine vužíva, jeho mechaniznus účinku a informácie bezpečnosti ? Dočítate sa u nás


Zdroje z ktorých sme čerpali informácie


Produkty s obsahom rovnakej účinnej látky Adipex (Fentermín)


Komentáre

comments powered by Disqus